Tilmeldte til 3D DM d. 9/9 2017

Hvis du endnu ikke er på denne liste, så prøv at gen-hente siden ved at trykke CTRL F5 samtidigt

 

192 Deltagere til stævnet

 

Navn Klasse Klub
Adrian Petersen HmaL Nørre snede Bueskyttelaug
Alexander Ringgaard HMNC Vendsyssel bueskyttelaug
Alexsej K S Pedersen HMcC Hinnum Hut Bueskytteklub
Anatolij Grekov HSI KBL
Anders Dalsgaard HAC Køge Bueskyttelaug
Anders Schøjt HSL Favrskov Bueskyttelaug
Anders Thrane HSL KBL
Andreas Darum HSC TIK
Andreas Juhl  HMcI Holstebro Bueskytte Forening
Andreas Petersen HSB Fredericiabueskytteklub
Anette Olsen BJ BB3D
Anette Svendsen DAI Haderslev Bueskyttelaug
Ann Dorte Pedersen DMAL Trelde Næs Bueskydning
Ann Lisa Pedersen DSB Trelde Næs Bueskydning
Anne Vinding DMnC Varde Bueskyttelaug
Arne J. Nielsen HMaC Vejen Bueskyttelaug
Arne Molin HMaB Vejen Bueskyttelaug
Asbjørn Helgesen HMnC Haderslev Bueskyttelaug
Augusta Strandberg DSL Aarhus Bueskyttelaug
Balder Tore Jacobsen HAR TIK
Benny Henriksen HMAL Esbjerg Archery
Bent Bjerrgård HMaL Nykøbing F. Bueskyttelauget
Betina Skjemstad DSI Haderslev Bueskyttelaug
Bjarne Schmidt HMaI KBL
Bo Holst Pedersen HMaL Nørre snede Bueskyttelaug
Bo Lynerup  HSL Haderslev Bueskyttelaug
Brian Christensen HSI Sorø Bueskyttelaug
Brian Jørgensen HSR Hinnum Hut Bueskytteklub
Bruno Christiansen HSI Holstebro Bueskytte Forening
Carin Eriksson DSL Køge Bueskyttelaug
Carsten Winther BJ Haderslev Bueskyttelaug
Christian Askholm BJ BB3D
Christian Graversen HSC Haderslev Bueskyttelaug
Christian Jørgensen  HSL Christiansfeld
Christopher Bønding HSL Aarhus Bueskyttelaug
Cilius Olsson HmcL Varde Bueskyttelaug
Claus Falck Hansen HMaC Varde Bueskyttelaug
Claus Kjær Vigen Larsen HSB KBL
Dan Fonnesbæk BJ Trelde Næs Bueskydning
Daniel Hedegaard Andersen HSI Pamhule 3D BJ
David Hauge BJ BB3D
Davoud Helnay HMaL Palnatoke
Dennis Bager HSR Arcus
Emma Busk Hansen DMnR Køge Bueskyttelaug
Emmely Skjemstad DMnR Haderslev Bueskyttelaug
Erik P. Nielsen HMaC Nørre snede Bueskyttelaug
Felix Stosiek HAL Thy Bueskyttelaug
Fie Thomsen DAI Haderslev Bueskyttelaug
Frank Christiansen HSI Aabenraa bueskyttelaug
Frank Norwack Petersen BJ Aabenraa bueskyttelaug
Frank Teuchler HMAC Ribe Bueskyttelaug
Frida Borello DKL Sorø Bueskyttelaug
Gregers Dankjær HMaL Sorø Bueskyttelaug
Hanne Christensen DMAC Kalundborg Bueskytteforening
Hans Spedsbjerg HMnC Varde Bueskyttelaug
Harald Guldmann HMNC Kalundborg Bueskytteforening
Henrik Bargisen BJ Sorø Bueskyttelaug
Henrik Grauleff Nielsen BJ Trelde Næs Bueskydning
Henrik Nielsen HMaI Varde Bueskyttelaug
Henrik Rose HMaI KBL
Hugo Ernst HMAL Trelde Næs Bueskydning
Irene Thomsen DMaC Fredericiabueskytteklub
Irina Skjødt DSI Lyngby Bueskyttelaug
Irina Vraa Jensen DSI Randers Bueskyttelaug
Isabella Holtzman DMnC Varde Bueskyttelaug
Jacob Andersen HSB Lavia- København
Jacob Steffensen BJ Nørre snede Bueskyttelaug
Jan Aaroe Hansen HSR Aabenraa bueskyttelaug
Jan Berg HSI Lyngby Bueskyttelaug
Jan Reschefski HMAC Ribe Bueskyttelaug
Jens Erik Jensen HMAC Ribe Bueskyttelaug
Jens Erik Pedersen HMaL Trelde Næs Bueskydning
Jens Jørgensen BJ Sorø Bueskyttelaug
Jens Otto Håkonsson HMaB Frederiksværk
Jens Spedsbjerg HSC Varde Bueskyttelaug
Jens-Erik Krag BJ BB3D
Jes Lysgaard HSL Lyngby Bueskyttelaug
Joan Vestergaard Petersen DSB Aabenraa bueskyttelaug
Johan Haaber  HAL Ulbølle
Johannes Jochumsen HMAL Trelde Næs Bueskydning
Johannes Juel Pedersen HAL Silkeborg IF Bueskydning
John Jørgensen HMaC Fredericiabueskytteklub
Johnny Gurskov BJ BB3D
Jonas Christensen  HMcB Vejen Bueskyttelaug
Jørgen Poulsen HMaI Pamhule 3D BJ
Josefine de Roepstorff DSI KBL
Jozsef Csikos HMaC Varde Bueskyttelaug
Kasper Jensen HMcC Hinnum Hut Bueskytteklub
Kasper Stampe Maitsland BJ KBL
Kelvin Schmidt BJ Kalundborg Bueskytteforening
Kenneth Andersen HSL Varde Bueskyttelaug
Kenneth Bendtsen BJ Himmerlands bueskyttelaug
Kenneth Jensen HSI Vejen Bueskyttelaug
Kenneth Olesen BJ Gladsaxe Bueskytteklub
Kent Haaning  HMaL Silkeborg
Kim Bergreen Nielsen HSL Aarhus Bueskyttelaug
Kim Jakobsen HMaC Kalundborg Bueskytteforening
Kim Jensen HSC Varde Bueskyttelaug
Kim Petersen HMaL Nørre snede Bueskyttelaug
Kirstine Godskesen DSC Nørre snede Bueskyttelaug
Klaes Andersen HJL Nykøbing F. Bueskyttelauget
Kristian Larsen BJ Sorø Bueskyttelaug
Lærke Eder DMnI Haderslev Bueskyttelaug
Lars Christian Adrados HMaL Thy Bueskyttelaug
Lars E. Andersen HSC Kalundborg Bueskytteforening
Lasse Juhl HMcI Holstebro Bueskytte Forening
Lasse Sloth BJ Himmerlands bueskyttelaug
Lea Eder DMcI Haderslev Bueskyttelaug
Leif Kjær Nielsen HmaC Nørre snede Bueskyttelaug
Line Schøjt DMnL Favrskov Bueskyttelaug
Liv Meck DAC Haderslev Bueskyttelaug
Livia Haals Wieth -Knudsen DMcC Lyngby Bueskyttelaug
Louise Hauge BJ BB3D
Lucas Helgesen HAC Haderslev Bueskyttelaug
Marcus Jensen HmnC Sorø Bueskyttelaug
Maria Selch Olesen DSC Gladsaxe Bueskytteklub
Mark Hünermund Jensen HSB Lavia- København
Martin Clausen HSI Arcus
Martin Jørgensen HSL Ulbølle
Michael Berggreen Nielsen HMnL Aarhus Bueskyttelaug
Michael Fitzwilliams HmaB Middelfart
Michael Varmning HMaR Holstebro Bueskytte Forening
Micki Schäffer HKC Varde Bueskyttelaug
Mikael Bo Hansen HSL Randers Bueskyttelaug
Mikkel Amholt HMnC Lyngby Bueskyttelaug
Mikkel Jensen HMCC Varde Bueskyttelaug
Mogens Schmidt HMaI Aabenraa bueskyttelaug
Morten Andersen HSC Sorø Bueskyttelaug
Nicklas Skjemstad HKR Haderslev Bueskyttelaug
Niels Albert Sejbjerg HMaB Lyngby Bueskyttelaug
Niels Grøn HAL Hillerød Bueskyttelaug
Nikolaj Ringgaard HKC Vendsyssel bueskyttelaug
Oliver N. Christiansen HAC Lavia Odense
Ove Iversen HMAL Favrskov Bueskyttelaug
Per Nielsen HMaB Odense Bueskytteklub
Pernille Olsen DSC Kalundborg Bueskytteforening
Pernille Skovrup DMNR Haderslev Bueskyttelaug
Peter Ejler Billmann HSC Kalundborg Bueskytteforening
Peter Hansen HSB Trelde Næs Bueskydning
Peter Kjærsig HMAL Aarhus Bueskyttelaug
Peter Østrup HMaL Favrskov Bueskyttelaug
Peter Slot HSC Herning
Rasmus Andersen HAC Varde Bueskyttelaug
Rasmus Thorning Hansen HMaI Palnatoke
Robert Meck BJ Haderslev Bueskyttelaug
Ronny Lund BJ TIK
Ruben Salomon BJ BB3D
Rune Skjemstad HMaB Haderslev Bueskyttelaug
Sanna Lund DKC TIK
Sebstian Norwack Vestergaard Petersen HMcB Aabenraa bueskyttelaug
Sickan Schäffer DSC Varde Bueskyttelaug
Signe Meck DSC Haderslev Bueskyttelaug
Silke Schäffer DMnC Varde Bueskyttelaug
Sisse Gram DSC Aabenraa bueskyttelaug
Søren Elmeskov BJ Kalundborg Bueskytteforening
Søren Hviid Van Straten HMnB Hinnum Hut Bueskytteklub
Søren Kold BJ Varde Bueskyttelaug
Søren Ringgaard HSC Vendsyssel bueskyttelaug
Steen Mikkelsen BJ Hinnum Hut Bueskytteklub
Stephan B. Nissen HMaB Aabenraa bueskyttelaug
Stig Andersen HSC Varde Bueskyttelaug
Stine Kjær-Andersen DSB Lavia- København
Stine Minch Hansen DSL Arcus
Sune H. Rasmussen HKC TIK
Sune Nielsen HMnC Trelde Næs Bueskydning
Svend Erik Jensen HMaC Randers Bueskyttelaug
Tage Hermansen BJ Randers Bueskyttelaug
Tage Kristensen HMAC Palnatoke
Tanja Dinesen Srudstrup DSL KBL
Teddy Ohrberg HKC Sorø Bueskyttelaug
Thomas Jensen BJ TIK
Thomas Lefevre HSB Lavia- København
Thomas Mouritsen BJ Randers Bueskyttelaug
Thomas Østergaard BJ Himmerlands bueskyttelaug
Thor Kamp Opstrup HJC Ulbølle
Thorvald Johannes Pedersen BJ Varde Bueskyttelaug
Tom Brøndum Christensen HSL Trelde Næs Bueskydning
Tom Rask Nielsen HMaL Favrskov Bueskyttelaug
Tom Staksted HSC Vendsyssel bueskyttelaug
Tonny Gram HSC Aabenraa bueskyttelaug
Tonny Laxy HAC Ribe Bueskyttelaug
Torben B. Lindholm BJ Kalundborg Bueskytteforening
Torben Bruun BJ Kalundborg Bueskytteforening
Torben Hviid Madsen HSR Hinnum Hut Bueskytteklub
Torben Julius Jørgensen HSL Køge Bueskyttelaug
Torben K. Jensen HSL Favrskov Bueskyttelaug
Torben Schäffer  HSC Varde Bueskyttelaug
Tore Johannsen HMcI Aabenraa bueskyttelaug
Tore Lindboe Bjarnarson HAC TIK
Zibrandt Christensen HSI Haderslev Bueskyttelaug